Kráľ panda

Kráľ panda

Ohodnoťte túto bezplatnú hru
(0 hlasov)
Zahrajte si bezplatný vkladový automat online

Ste pripravení hrať Panda King skutočne? Ak je to tak, kliknite tu a vyhrajte jackpot v hre Panda King! Nájdete tam bonusy bez vkladu a točenia zadarmo pre Panda King. Vyhrajte svoj jackpot v automatoch Panda King!

Máte problémy s "Panda King"?

úvod

Panda King je online výherný automat dostupný na Stake Sites, ktorý hráčom ponúka príležitosť zažiť čínsku kultúru a vyhrať veľké výhry.

Téma, grafika a soundtrack

Hra má ázijskú tému s pozadím bambusových stromov a pandy stojacej na boku. Grafika je pôsobivá a soundtrack dokonale dopĺňa tému.

RTP a rozptyl

Hra má RTP 96%, čo je celkom dobré a rozptyl je stredný, čo z nej robí vyrovnanú hru.

Ako hrať

Ak chcete hrať Panda King, hráči si musia zvoliť veľkosť stávky a roztočiť valce. Hra má päť valcov a dvadsať výherných línií.

Veľkosti stávok a tabuľka výplat za výhry

Minimálna veľkosť stávky pre Panda King je 0.20, zatiaľ čo maximálna je 100. V hre je k dispozícii výplatná tabuľka pre výhry.

Bonusová funkcia bezplatných zatočení

Bonusovou funkciou hry Panda King sú točenia zadarmo, ktoré sa spúšťajú priložením troch alebo viacerých symbolov scatter. Hráči môžu počas tohto kola vyhrať až desať bezplatných zatočení.

Mínusy a plusy

Medzi výhody hrania Panda King patrí pôsobivá grafika, vyvážený rozptyl a vzrušujúce bonusové funkcie. Nevýhody zahŕňajú obmedzené veľkosti stávok a nedostatok progresívnych jackpotov.

Prehľad

Na záver, Panda King je vynikajúca online hra na automaty dostupná na stránkach Stake Online Casino. Ponúka hráčom šancu vyhrať veľké výhry a zároveň si užívať pôsobivú grafiku a vzrušujúce bonusové funkcie.

Často kladené otázky

  • Môžem hrať Panda King na svojom mobilnom zariadení?
  • Áno, Panda King môžete hrať na svojom mobilnom zariadení.

  • Aké je RTP Panda King?
  • Hra má RTP 96%.

  • Aká je maximálna veľkosť stávky pre Panda King?
  • Maximálna veľkosť stávky pre Panda King je 100.

  • Má Panda King nejaké progresívne jackpoty?
  • Nie, Panda King nemá žiadne progresívne jackpoty.

Copyright © 2023, stránky stávok, všetky práva vyhradené