Ste častým návštevníkom nášho kasína? Radi hráte svoje obľúbené hry na našich stoloch alebo automatoch? Ak áno, potom si môžete odomknúť odmeny a bonusy prostredníctvom našich vernostných programov. Naše kasíno ponúka množstvo vernostných programov pre našich pravidelných hráčov, aby zaistili, že zo svojho herného zážitku vyťažia maximum. Poďme sa pozrieť na niektoré z vernostných programov dostupných v našom kasíne:

Vernostné programy založené na bodoch

Naše vernostné programy založené na bodoch sú navrhnuté tak, aby odmeňovali hráčov za ich lojalitu a konzistentnú hru. Zakaždým, keď hráte hru v našom kasíne, získavate body podľa toho, koľko ste vsadili. Čím viac vsadíte, tým viac bodov získate. Tieto body je možné následne vymeniť za rôzne odmeny, ako sú zatočenia zadarmo, bonusové peniaze a dokonca aj tovar z nášho darčekového obchodu. Čím vyššie sú vaše body, tým lepšie odmeny môžete odomknúť.

Napríklad hráči s určitým počtom bodov môžu mať prístup k VIP udalostiam, zatiaľ čo hráči s vyšším počtom bodov môžu využívať bezplatné ubytovanie v hoteli a letenky. Okrem toho má vernostný program úrovne a čím je úroveň vyššia, tým viac výhod môžete z programu získať. Hráči sa môžu rýchlo posunúť vyššie v systéme úrovní získavaním ďalších bodov prostredníctvom konzistentnej hry a stávkovania.

Vernostné programy založené na úrovniach

Ak ste na vysokej úrovni, potom sú pre vás naše vernostné programy založené na úrovniach ideálne. Tieto programy sú navrhnuté tak, aby odmeňovali hráčov, ktorí neustále hrajú s vysokými stávkami. Čím viac vsadíte, tým vyššia je vaša úroveň a tým lepšie odmeny môžete odomknúť. Naše vernostné programy na úrovniach ponúkajú exkluzívne bonusy, rýchlejšie výbery a dokonca aj správcov osobných účtov. Ak teda radi hráte v našom kasíne a ste na vysokej úrovni, určite si pozrite naše vernostné programy na úrovni jednotlivých úrovní.

Pozri tiež  O úroveň vyššie svoje výhry: Gamifikácia v kasínovom hraní.

Hráči, ktorí sú súčasťou vernostného programu na úrovni jednotlivých úrovní, tiež dostávajú špeciálne pozvánky na exkluzívne podujatia a môžu od kasína dostávať personalizované darčeky. Okrem toho môžu získať rýchlejšie výbery, čo znamená, že môžu získať svoje výhry oveľa skôr ako ostatní hráči.

Vernostné programy len na pozvanie

Naše vernostné programy len na pozvanie sú určené pre najvernejších a najoddanejších hráčov v našom kasíne. Tieto programy sú exkluzívne a ponúkajú najlepšie odmeny a bonusy. Aby ste boli pozvaní do týchto programov, musíte mať vysokú úroveň hrateľnosti a značné množstvo peňazí vynaložených v našom kasíne. Ak budete mať to šťastie a budete pozvaní do týchto programov, môžete očakávať výhody ako luxusné dovolenky, VIP akcie a dokonca aj personalizované darčeky. Takže pokračujte v hraní a ktovie, možno dostanete exkluzívnu pozvánku do našich vernostných programov len pre pozvaných.

Hráči, ktorí sú súčasťou vernostného programu len na pozvanie, získajú to najlepšie z najlepších. Dostávajú personalizovaných správcov účtov, luxusné dovolenky a pozvánky na exkluzívne podujatia. Program ponúka aj personalizované darčeky, ako je špičková elektronika a luxusné šperky.

záver

V našom kasíne si vážime našich pravidelných hráčov a naše vernostné programy sú navrhnuté tak, aby ich odmeňovali za konzistentnú hru. Či už ste príležitostný hráč alebo high roller, máme vernostný program, ktorý je pre vás ako stvorený. Takže sa zaregistrujte ešte dnes a začnite odomykať odmeny! Pamätajte, že čím viac hráte, tým viac odmien môžete odomknúť.